Ana Sayfa

Hakkımızda

Hakkımızda

Ersağ olarak; Kendi ülkemizde vatandaşlarımızla kendi ürünlerimizi önce Türk Milletine sonra diğer ülke vatandaşların kullanımına sunarak, firmamızın üretimini ve dağıtımını üstlendiği temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle dürüst bir şirket olmayı, vizyonu kabul etmiştir.

Ersağ olarak; Daha temiz ve sağlıklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden, günümüz teknolojinin getirdiklerini de kullanarak hesaplı ve güvenir bir şekilde ürünlerimizi sunmak hedeflerimiz arasında öncelikli sırayı yer almaktadır. Bu hedefimizi gerçekleştirirken yer altı ve yer üstü sularımızı kirletmeden daha temiz ve yaşanılır bir çevre bırakmak misyonumuzdur.

Ersağ olarak; Çevreye ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek, Network Marketing Sistemi ile evsel ve kozmetik ürünlerin üretimini müşterilerimizden aldığımız özgüven ile sürekli kendini geliştiren, yenilenen ve güçlenen bir hizmet ile anlayışlı faydalı olabilmek politikalarımızda önceliğimizdir. 

Sertifikalarımızı görmek için tıklayın

Analiz Raporlarını görmek için tıklayın