Başa Dön

Ersağ Göz Çevresi Bakım Losyonu 50 ml

Losyonlar

Göz çevresi bakımında en önemli unsur nemdir. İnce çizgiler ve kırışıklıklar o bölgede yaşanan nem kaybının uzun vadede ortaya çıkan sonuçlarıdır. Göz altı morlukları da damarların genişlemesi, göz altı derisinde meydana gelen pigment artmasıyla oluşur.

Ürün Kodu 441
Üye Fiyatı 540,80 TL
Satış Fiyatı 676,01 TL

676,01 TL
Ersağ Göz Çevresi Bakım Losyonu 50 ml

Ersağ Göz Altı Bakım Losyonu, hassas göz çevresinin nem ihtiyacını karşılar. İnce çizgileri anında yumuşatmaya yardımcı olur. İçeriğindeki bitki özleri ve bitkisel yağlar, gözaltı morlukları ve koyu halkaların görünümünün azaltılmasına yardımcı olur. Göz çevresinin daha genç ve aydınlık görünmesine yardımcı olur.


İçeriğindeki Hamamelis özü sayesinde göz çevresinde oluşan halkaların ve şişkinliklerin görüntüsünün hafiflemesine destek olur. Göz çevresinin elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasını sağlar. Yoğun Yeşil Çay özü, vitamin E ve Panthenol içeriği ile göz çevresini serbest radikallere karşı korumaya ve elastikiyetini arttırarak daha sıkı ve genç bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.


Uygulama: Sabah ve akşam günde iki kez, göz çevresi temizliğinin ardından, Ersağ Göz Çevresi Bakım Losyonunuzu parmak uçlarınıza alarak göz çevrenize hafif dokunuşlarla, ovalamadan uygulayın. Maske etkisi için, Ersağ Göz Çevresi Bakım Losyonunuzu göz çevrenize kalın bir tabaka halinde uygulayıp 20 dakika boyunca bekleyebilir, daha sonra fazlalığı bir pamuk yardımı ile uzaklaştırabilirsiniz. Gözle temasından kaçınınız

Not:Göz çevresi yüzümüzün en hassas bölgesidir ve özel bakım uygulamayı gerektirir. Ersağ Göz Çevresi Bakım Losyonu, içeriğinde yer alan pirinç kepeği ve makadamya yağı sayesinde hassas göz çevresini yoğun bir şekilde nemlendirerek bakımını sağlar, bu sayede göz çevresi daha genç ve sıkı bir görünüme kavuşur., Göz çevresi bakımında en önemli unsur nemdir. İnce çizgiler ve kırışıklıklar o bölgede yaşanan nem kaybının uzun vadede ortaya çıkan sonuçlarıdır.

Ersağ Üyelik ve Kazanç Sistemi

İsterseniz Ersağ'a ücretsiz üye olarak, ürünleri %25'e varan indirimle alabilir. İsterseniz de network kazanç sisteminden yararlanarak ek gelir oluşturup, ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Hatta ekibinizi büyüterek tamamen işinizi ücretsiz kurabilirsiniz.

Benzer Ürünler