Başa Dön
Ersağ Sistemi

Ersağ ülke çapında bu büyük pazara hitap edebilmek, tüm il ve ilçelere ulaşabilmek için kendi hizmet ağını kurmuştur.

Bu büyük ordunun sevk ve idaresini çok katlı bir hiyerarşik yapılanma ile gerçekleştirir. Kariyer basamakları adını verdiğimiz bu 6 basamaklı sistemin;


  1. En alt basamağındaki üye,
  2. Üyenin, ikinci adımında %10 kariyer basamağı,
  3. Üyenin, üçüncü adımında %15 kariyer basamağı,
  4. Üyenin, dördüncü adımında %21 kariyer basamağı,
  5. Üyenin, beşinci adımında %27 kariyer basamağı, öncü yardımcısı


Son olarak altıncı adımda %33 kariyerle öncü bulunmaktadır. Öncü üstü ilerleyen kariyer basamakları önümüzdeki günlerde blog sayfamızda paylaşılacaktır.


Puan sistemiyle çalışan bu kariyer basamakları için bir ERSAĞ puanı 300 TL + KDV'lik alışveriş demektir ve 600 TL + KDV üzeri alışverişlerinizde de kargo ücreti ödemezsiniz.


Kariyer basamakları ardışık iki ay içinde edinilen puana göre hesaplanır. % 25 Satış karı bütün kariyer basamakları için geçerlidir. Ayrıca tüm üyelerimiz kariyer basamaklarına göre de teşvik prim almayı hak ederler.


Kariyerlere kısaca göz atarsak, her alışveriş yapan kişi sistem içerisinde üye olarak adlandırılır. Ekip oluşturan kişilere sponsor denmektedir. Tüketici ile doğrudan temas halinde olan kişi hangi kariyer basamağında olursa olsun üye olarak adlandırılır.


ERSAĞ ailesi içinde üyelerin asli ve tek görevi ürünleri gerektiği şekilde tanıtmak ve iyi tanıyan, yararlarını anlayan, memnun ve sürekli kullanıcılar oluşturmaktır. Sponsor diye adlandırdığımız kişiler, yeterli bilgi, tecrübe ve olgunluktan sonra kendilerine üye kaydederek kendi ekiplerini kuran kişilerdir. Kurdukları ekibin liderliğini üstlenirler.


ersağ sistemi,ersağ network,ersağ network sistemi,ersağ kazanç sistemi,ersağ kariyer,ersağ kariyer basamakları