Başa Dön

Ersağ Kolejen Serum 30 ml

Bakım Ürünleri

Ersağ Kolajen Serum tüm cilt tipine uygundur. İçeriğindeki kolajen cilt elastikiyetini artırmaya parlaklık ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur. İnce çizgileri, kazayağı görüntüsünün iyileştirilmesini, daha sıkı bir cilt formu oluşmasını destekler.

Ürün Kodu 477
Üye Fiyatı 455,20 TL
Satış Fiyatı 568,99 TL

568,99 TL
Ersağ Kolejen Serum 30 ml

Kreatin

Provitamin B5

Meyan Kökü Ekstraktı

Hyaluronik Asit


İçeriğinde bulunan kreatin, yaşlanma belirtilerine karşı korumayı ve kırışıklıkların görünümünün azalmasını desteklerken, Hyaluronik asit ise cildin nem kazanmasına yardımcı olur. Licorice (Meyan Kökü) özü cildin esnekliğini geri kazanması için kuru cildin görünümünün düzelmesini destekler. Ayrıca cilt tonunun düzenlenmesine yardımcı olur.


Kullanım:

Ersağ Kolajen Serumu, temiz cilde, dairesel hareketlerle masaj yaparak her akşam uygulayınız. Serum tamamen emildikten sonra cildinize uygun gece kremini kullanabilirsiniz.


Ersağ Üyelik ve Kazanç Sistemi

İsterseniz Ersağ'a ücretsiz üye olarak, ürünleri %25'e varan indirimle alabilir. İsterseniz de network kazanç sisteminden yararlanarak ek gelir oluşturup, ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Hatta ekibinizi büyüterek tamamen işinizi ücretsiz kurabilirsiniz.

Benzer Ürünler